KONST / Litografier / Färglitografi 9934308
nr 993 4308
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Yrjö Edelmann (f. 1941), onumrerad, signerad, motivet: 56x84
måndag 9 november 2015
kl 18:19:47
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann